Comarch erp optima co to jest

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest wręczyć opinię na program ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to piękne narzędzie dla lekkich i niewielkich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr tudzież płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego wygodne są w nim drugiego typu narzędzia do informowania i ocen oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można pobrać nie tylko dojazd do jego głównych i zaawansowanych funkcji, ale i do pomocy technicznej, która daje rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań przystosowanych do pewnej dziedziny i instytucji. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima że nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów i całej firmy, lecz również przydać się w niski klucz do zwiększenia jej skutków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online bądź również z 60-dniowego dema offline. Jest wówczas niebywale ważne, bo dzięki temu potężna podjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w konkretnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie spośród niego właśnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak powstaje z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.