Krajalnica niemiecka

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde jak i miękkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej jakości Krajalnica została wytworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i sztukę maszyny. Materiały z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje ponad urządzona w profesjonalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko jak dostaje się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książce przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.