Program lojalnosciowy dla firm

PC Market firmy Insoft to wyjątkowo podatny program, również dla mniejszego biznesu kiedy oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny stanowi w obszarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju jednostki można zwiększać ją o dodatkowe elementy. PC Market jest pomocnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez swoich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym czynniku będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci to wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najniższe ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile ma Ciż coraz wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką sumę pieniędzy jesteś w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z usługi kolektorów informacji. Sam i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na własnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i bezproblemowy w obsłudze, w nieświadomy rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest jasny, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na targu urządzeń fiskalnych, a ponadto każdego rodzaju sprzętem, jaki ważna sprawdzić w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.